Spetsialistid


Sotsiaaltöötaja
Ester Liinak
ester.liinak@startgrupp.ee
Tel +372 5383 7653

Füsioterapeut
Martin Argus
martin.argus@startgrupp.ee

Tegevusterapeut
Terje Bachmann
terje.bachmann@startgrupp.ee

Tegevusterapeut
Kristel Pihl
kristel.pihl@startgrupp.ee

Loovterapeut
Nelli Kreuz
nelli.kreuz@startgrupp.ee

Psühhiaater
Ester Pütsepp
esterpyt@gmail.com

Psühholoog
Maire Rusin
maire.rusin@startgrupp.ee

Psühholoog
Svetlana Smirnova
svetlana.smirnova@startgrupp.ee

Logopeed/Eripedagoog
Liis Avarmaa
liis.avarmaa@startgrupp.ee

Logopeed/Eripedagoog
Svetlana Obozenko
Svetlana.obozenko@startgrupp.ee

Õde
Lili Tiri
lili.tiri@startgrupp.ee

Kogemusnõustaja
Sulev Kuuskmäe
sulev.kuuskmäe@startgrupp.ee

Kogemusnõustaja
Sven Kõllamets
sven.kollamets@startgrupp.ee

Kogemusnõustaja

Külli Raudsepp-Vihuri

·       Füüsilisest haigusest tulenevalt vaimse tervise probleemid, stressiga toimetulek;

·       Haigusest tingituna elu muudatustega kohanemine ja toimetulek igapäevaelus ning uute väljundite otsimine, eneseväärtustamise, motivatsiooni ja enesekindluse leidmine;

·       Töö kaotus seoses haigestumisega, sellest tulenevad vaimsed probleemid ja hirmud;

·       Tervislik elustiili nõustamine, tasakaalustatud toitumine, kehakaaluprobleemid;

·       Krooniline valu;

·       Pikaajalise füüsilise haigusega kaasnev psühholoogiline elukriis;

·       Sünnitusjärgne depression;

·       Puude taotluse koostamise ja esitamise konsultatsioonid;